Кравчук Сергій Миколайович
Директор Палацу учнівської молоді
роб.(0332) 72-01-16
Куцик Олег Павлович
Заступник директора з навчально-виховної роботи
моб.(095) 227-14-47
Лящук Людмила Олександрівна
Заступник директора з навчально-методичної роботи
тел.(0332) 24-65-01
Балабаш Олена Олександрівна
Заступник директора з організаційно-творчої роботи
моб.(050) 647-54-55
Оніщук Юрій Феодосійович
Заступник директора з адміністративно-господарської роботи
тел.(0332) 24-11-83
Панасюк Тетяна Іванівна
Художній керівник Палацу
моб.(097) 153-21-91
Соколова Галина Степанівна
Керівник народного ансамблю народного танцю «Радість»
тел.(0332) 24-56-67
Шугалов Віктор Миколайович
Керівник народного ансамблю народного танцю «Радість»
тел.(0332) 24-56-67
Сергій Анатолійович та
Світлана Олексіївна Застровські
Керівники народного ансамблю спортивного бального танцю «Ритм»
моб. Сергій (050) 378-47-37
моб. Світлана (050) 339 – 93- 37
Ольга Петрівна Кравчук
Керівник народного ансамблю спортивного танцю «Троянда»
моб.(099) 778-28-10
Янюк Оксана Сергіївна
Керівник народного ансамблю сучасного танцю «Міраж»
тел.(0332) 24-10-58
Безушкевич Микола Антонович
Диригент народного оркестру духових інструментів
тел.(0332) 26-57-20
Андрієвський Петро Дмитрович
Керівник зразкового гуртка образотворчого мистецтва
тел.(0332) 24-10-58
Луговський Віктор Іванович
Керівник зразкового театрального колективу «Чудодії»
моб.(050) 502-89-94
Марценюк Ніна Андріївна
Керівник народного вокального ансамблю «Світанок»
тел.(0332) 24-10-58
Нікітін Сергій Панасович
Керівник зразкового оркестру народних інструментів «Дивограй»
моб.(063) 851-19-21
Хлєбнік Олена Аркадіївна
Керівник зразкового ансамблю бандуристів «Вишиванка»
моб.(050) 836-56-37
Шкідина Ольга Андріївна
Завідувачка інформаційним відділом.
Керівник гуртка “Дитячо-юнацька телестудія”
моб. (066) 930-68-97
Турич Юлія Миколаївна
Керівник гуртка “Імпровізатори”
моб. (050) 281-82-96
Троцюк Наталія Леонтіївна
Завідувачка відділом організаційно – масової роботи
Керівник зразкового вокально-хорового колективу “Перлинка”
моб. (050) 205-19-31
Антонова Антоніна Антонівна
Завідувачка музичною студією
моб.(050) 534-24-25
 
Щебет Оксана Петрівна
Завідувачка відділом декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва
моб.(099) 106-22-37
Жумик Оксана Миколаївна
Завідувачка відділом дошкільного розвитку «Маленька школа»
тел.(0332) 29-85-06
Труш Олена Вікторівна
Завідувачка бібліотекою Палацу
моб.(050) 825-08-47