Золотий дубль на чемпіонаті області: вихованці луцького ПУМу – чемпіони Волині.Фото

Цей день увійшов у переможну історію Палацу учнівської молоді. 31 січня на базі Волинського фахового коледжу НУХТ пройшов 4-й чемпіонат області зі спортивного орієнтування у приміщенні, і збірна туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу довела: нам немає рівних. 20 юних вихованців вийшли на старт, щоб продемонструвати майстерність, логіку та швидкість. Перемога у загальнокомандному заліку.

Наші чемпіони та призери, якими ми пишаємося:
Золото (1 місце): Вікторія Зінич, Василина Войтович, Дарина Сусь.
Срібло (2 місце): Соломія Мисюк.
Бронза (3 місце): Мілана Минюк, Вікторія Федчук.
Величезна вдячність за професіоналізм та виховання справжніх лідерів керівниці гуртків «Пішохідний туризм» та «Спортивне орієнтування» Ірині Войтович. Це спільна перемога педагогів, батьків та наполегливих дітей.

Дякуємо організаторам за чудову атмосферу, а команді — за драйв та незламний дух. Тільки вперед, до нових дистанцій!

Текст Ірина Мельник
Фото Ірина Войтович