Весняний старт: гуртківці луцького ПУМу вшанували пам’ять захисників на змаганнях у Ківерцях

У перший день  весни, стіни Ківерцівського ліцею №4 об’єднали юних туристів Волині. Тут відбувся чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщеннях, присвячений пам’яті загиблих захисників України. Серед учасників – представники Ківерцівської, Луцької, Ковельської, Камінь-Каширської та Колківської громад. Особлива гордість – за вихованців туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу луцького Палацу учнівської молоді. Після тривалої перерви команда міста повернулася до участі в таких змаганнях і гідно представила свій заклад.

Дякуємо керівниці гуртків «Пішохідного туризму» та «Спортивного орієнтування» Ірині Войтович за підготовку команди та відданість справі.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо нових спортивних вершин.

Фото Ірини Войтович
Текст Ірини Мельник