Весняний старт: гуртківці луцького ПУМу взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Весна – 2026» .Фото

Вихованці луцького Палацу учнівської молоді 8 березня відкрили сезон «вуличних» змагань. У лісовому масиві поблизу села Лаврів відбулися відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Весна – 2026», що зібрали близько 200 учасників із Волині та Рівненщини. Дякуємо організаторам за нову цікаву карту та чудову атмосферу. Особлива подяка нашим Силам оборони за можливість тренуватися та змагатися на рідній землі.

Наші результати:
– Віталіна Клімчук – І місце Ж-10
– Софія Сидорук – ІІ місце Ж-10
– Вікторія Зінич – І місце Ж-12
– Орися Войтович – ІІ місце Ж-12
– Василина Войтович – І місце Ж-14
– Мілана Минюк – ІІІ місце Ж-14
– Дарина Сусь – І місце Ж-16
– Вікторія Федчук – ІІІ місце Ж-16
– Єгор Бондаренко – І місце Ч-14
– Ярослав Гапончук – ІІ місце Ч-14
– Юрій Жуковський – ІІІ місце Ч -18
Команда гуртківців під керівництвом Ірини Войтович продемонструвала чудову підготовку.

Фото Ірини Войтович
Текст Ірини Мельник