Ужгород підкорено: вихованці луцького Палацу учнівської молоді на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування Фото

Кілька днів напружених змагань з 18 по 23 березня вихованців туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу ПУМу на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування в Ужгороді пролетіли, як одна мить.Вихованці гуртків “Спортивне орієнтування” і “Пішохідний туризм” під керівництвом Ірини Войтович повернулися додому з хорошими результатами, які доводять: ми стаємо сильнішими з кожним роком. Вихованці продемонстрували залізну витримку та майстерність.

Результати дистанцій:
Василина Войтович – три дні поспіль вона виборювала призові місця, зібравши повний комплект нагород 1-ше, 2-ге та 3- тє місця серед 45 найсильніших учасниць своєї групи.
Іван Шумчук – стабільно у ТОП-10 протягом усіх днів. Лише 6 секунд відділили його від п’єдесталу на спринті, але його швидкість та жага до перемоги вражають.
Юрій Жуковський та Денис Мартинюк – вітаємо з новим рівнем. Хлопці виконали нормативи 1-го та 2-го дорослих розрядів відповідно.
У десятці кращих у своїх вікових групах також закріпилися: Єгор Бондаренко, Соломія Мисюк, Дарина Сусь, Вікторія Зінич та Орися Войтович. Справжній характер та волю до перемоги показали Вікторія Федчук, Мілана Минюк та Роман Мартинюк, які успішно подолали всі складні дистанції та фінішували.
Велика вдячність тим, хто за лаштунками: окремі слова подяки – нашим невтомним батькам. Ваша віра та фінансова підтримка – це той фундамент, завдяки якому діти мають можливість змагатися на такому рівні. Ви – наші головні спонсори та найнадійніший тил. Дякуємо керівниці гуртків «Спортивне орієнтування» та «Пішохідний туризм» Ірині Войтович за координацію та підтримку команди.

Текст Ірини Мельник
Фото Ірини Войтович