На території Луцького ліцею №28 5 травня панувала атмосфера драйву, швидкості та інтелектуального пошуку. Саме тут відбувся міський етап змагання зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Цього дня за звання найкращих боролися сильні суперники, зокрема команди Луцького ліцею №11 та Луцького ліцею №14. Особливо приємно відзначити, що до складу збірної ліцею №11 також увійшли вихованці туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу Палацу учнівської молоді. Співорганізатором змагань виступив Палац учнівської молоді, забезпечивши професійну підготовку дистанцій та чітке суддівство.

Кожна з команд дівчат і хлопців Луцького ліцею №11 виборили впевнені 1 місця. Школярі продемонструвавши відмінну фізичну підготовку та командний дух. Спортивне орієнтування – це не просто біг, це «шахи на ходу».















Пишаємося нашими юними орієнтувальниками! Молодці!
Фото і текст Ірини Мельник
