“Свято родинної надії” у селі Шепель: вихованці ПУМу створили незабутню атмосферу до Дня батька

У селі Шепель поблизу Луцька відбулося тепле та щире “Свято родинної надії”, яке вже другий рік поспіль організовує Луцька міська рада. Цьогоріч захід символічно збігся із Днем батька, об’єднавши навколо спільних цінностей українські родини, військовослужбовців, ветеранів та жителів громади. Яскравою прикрасою та мистецьким серцем свята став творчий десант Палацу учнівської молоді.

На території кінного клубу “Антарес”, де розгорнулися основні локації заходу, вихованці та педагоги ПУМу створили особливу атмосферу радості й патріотичного піднесення. Наші творчі колективи та солісти подарували присутнім насичену концертну програму. Зі сцени звучали зворушливі пісні про родину та Україну, а запальні хореографічні номери й інтерактивні ігри не залишили байдужим жодного глядача — діти й дорослі охоче долучалися до спільних розваг.

Дякуємо нашим талановитим вихованцям та педагогам за щирі емоції та подароване свято! У заході взяли участь вихованці: зразкового вокально-хорового колективу “Перлинка” під керівництвом Валерії Блащук, мами батьківського комітету колективу; народного вокальному ансамблю “Світанок” під керівництвом Оксани Фурман; зразкового оркестру народних інструментів “Дивограй” під керівництвом Сергія Нікітіна, солісти Артем Андросюк та Антон Сільвестров; колективу східного та сучасного танцю “Аміра” та школі творчого розвитку “Коло” під керівництвом Вікторії Процук та Наталії Возняк, солістки Діана Стаценко, Єва Процук, Емма Процук; гуртка гри на бандурі під керівництвом Галини ГрицюкМарія Андрощук, Олексій Костюк, Анна Мартинюк; гуртка гри на гітарі під керівництвом Володимира Хмарного, інструментального ансамблю “Тоніка” під керівництвом Валентини Тимчишиної; гуртка “Імпровізатори” під керівництвом Софії Кушнір; а також співоча родина – Руслан Генсецький та його дочка Анна.

Участь Палацу учнівської молоді у “Святі родинної надії” вкотре довела, що дитяча творчість володіє потужною силою – вона підтримує дух, дарує розраду й об’єднує громаду заради спільного майбутнього.
Дякуємо команді організаторів виступів колективів ПУМу:
директору Сергію Кравчуку, художній керівниці Тетяні Панасюк, завідувачці відділу “Музична студія” Любові Байготі, звукорежисеру Руслану Генсецькому, технічним працівникам Ярославу Кушніру та Богдану Кушніру.

Текст і фото – методистки Марії Пилипчук