Іменні стипендії талановитим школярам і концерт: фестиваль “Зорі творчості Луцька” в Палаці учнівської молоді

21 травня в Палаці учнівської молоді відбувся фестиваль «Зорі творчості Луцька», під час якого іменними стипендіями відзначили обдарованих школярів Луцької міської територіальної громади. Як повідомив інформаційний відділ закладу “Волинські новини”, у яскравому святі для юнацтва взяли участь творчі колективи, талановиті школярі загальноосвітніх навчальних закладів і ПУМу, педагоги і батьки, а також гості – керівники виконавчих органів міськради, закладів передвищої та вищої освіти, депутати Луцької міської ради. Локацією дійства став майданчик біля ПУМу задля безпечних умов для дітей і дорослих під час адаптивного карантину.

З теплими вітаннями до присутніх звернулася начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко: «Дякуємо за щастя і шанс зустрітися в форматі не онлайн. Ми довго думали над тим, як цьогоріч дати можливість нашим творчим дітям презентувати свої найяскравіші таланти. Аби вкотре запалити зорі творчості нашого міста, ми зібралися тут, біля Палацу учнівської молоді!». Вона подякувала всім, хто підтримав цю ідею та готував захід дистанційно в умовах карантину.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк передала вітання дітям від мера міста Ігоря Поліщука і сердечно подякувала усім дотичним до події: «Діти мужньо приймають випробування долі, стараються і навчаються. Велике спасибі вам, педагоги, за вашу невтомну працю! Під вашим мудрим керівництвом, шановні керівники закладів, не може бути по-іншому! Освітній контент у нас потужний. Дякую вам за роботу! Шановні батьки, без вас не було б таких творчих, талановитих і обдарованих дітей. Вітаю нас всіх з цим чудовим святом!».

Ірина Чебелюк вручила свідоцтва про призначення іменних стипендій Луцької міської ради 22-ом школярам, які мають високі досягнення у навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь у громадському житті закладу й міста. Іменні стипендії Луцької міської ради були призначені переможцям мистецько-інтелектуальних, спортивних конкурсів – майбутній культурній еліті Волині.

Насичену концерту програму фестивалю склали майстерні виступи юних вокалістів, танцюристів і музикантів загальноосвітніх закладів міста, а також творчих колективів Палацу учнівської молоді. Глядачі нагородили молодих виконавців голосними оплесками.

Учасники фестивалю переглянули творчі роботи вихованців ПУМу на виставці відділу декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва, зробили світлини на згадку в «зоряній» фотозоні.

Фото авторки, Маргарити Собчак та Анастасії Спас, вихованок гуртка “Дитячо-юнацька телестудія” ПУМу
Текст – керівниці гуртка «Юний журналіст» Марії Пилипчук

Залиш коментар