Методична рада ПУМу: підсумки навчального року та планування

26 травня на традиційне підсумкове засідання зібралися члени методичної ради та методисти Палацу учнівської молоді: Людмила Лящук, Валентина Стаднік, Світлана Вишинська, Галина Соколова, Любов Дідик,  Оксана Щебет, Марія Пилипчук.

Згідно з планом ділової зустрічі, Людмила Лящук ознайомила присутніх зі звітом роботи методичної служби закладу за 2020/2021 навчальний рік і прокоментувала, як проходила робота підрозділу протягом цього періоду. «Загалом, уся запланована нами робота зроблена, – підсумувала звіт очільниця методичної служби закладу, – Було здійснено систему заходів, спрямованих на підвищення професійної майстерності, фахового рівня педагогічних працівників, ми готували усі необхідні пакети документів з нагальних питань, намагалися працювати на актуальні запити». Відомо, що на часі – реорганізація управління освіти Луцької міськради, за яким логічно очікувати і певних змін в роботі методичної служби закладу позашкілля.

Другим пунктом у порядку денному був аналіз матеріалів керівників гуртків «Флористика і дизайн» Жанни Лінник і «Художній розпис» Оксани Бицюк з приводу подання документів на присвоєння звання «Зразковий художній колектив». Людмила Олександрівна нагадала про параметри оцінки діяльності колективів, які претендують на високе звання. Присутні також  уважно розглянули досягнення вихованців гуртків, кількість завойованих ними призових місць на конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Члени методичної ради високо оцінили пророблену роботу, сформулювали конкретні рекомендації актуальним претендентам.

Методичні напрацювання претендентів

Наступна частина засідання була присвячена аналізу роботи педагогічного колективу ПУМу над реалізацією науково-методичної проблеми «Формування у дітей і молоді високих моральних та патріотичних цінностей засобами позашкільної освіти». У наданих педагогами звітах за цей рік перераховані численні тематичні заходи, які плекають у талановитих вихованців почуття гордості за Україну, її славну історію, мудрі народні традиції, вшановують мужніх захисників її незалежності на сході країни.

Наприкінці засідання Людмила Лящук запропонувала колегам вносити свої пропозиції щодо перспективного планування методичної роботи на наступний рік, щоб вчасно і конструктивно відгукуватись на запити педагогів і почати підготовку до нового насиченого 2021/2022 навчального року.

Текст – методиста, керівниці гуртка «Юний журналіст» Марії Пилипчук

Залиш коментар