30 травня у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся обласний багатожанровий фестиваль учнівської творчості “Мистецтво без меж”, організований Волинським державним центром естетичного виховання.

  Свої таланти та майстерність презентували вихованці ЗЗСО та ЗПО міст, селищних рад та ОТГ Волинської області.

  Особливо милували око лучан та гостей міста виставки виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Вишиті картини, сорочки та рушники, мотанки та авторські ляльки, вироби з дерева, пінопласту, кори, паперу, картону, ниток та бісеру, малюнки на склі та живописні картини і  багато-багато іншого – все це творіння рук талановитих дітей та їхніх керівників. Усе це – надзвичайна велика праця, зусилля та терпіння, вміння не лише помічати красу навколо себе, а й оригінально відтворювати її, передаючи власні відчуття та емоції через свій виріб споглядачу.

Педагоги відділу декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва Луцького Палацу учнівської молоді також презентували на цьому святі виставку творчих робіт  своїх вихованців. Майбутні художники Марія Бицюк, Евеліна Приходько та Дарина Дармовіз  з гуртк а “Художній розпис” під керівництвом Оксани Бицюк, підготували віршований опис творчого доробку гуртківців відділу, а Ольга Бахматова ( гурток “Майстриня”) підготувала музичний супровід, підтверджуючи вислів про те, що талановиті діти є талановиті в усьому: малюють, декламують, ще й на сопілці грають!

Отож, за  різнобарвну та різнопланову виставку творчих робіт вихованців відділу декоративно-ужиткової творчості Луцький Палац  учнівської молоді  нагородженого грамотою обласного управління освіти і науки за 1 місце!

   У конкурсі малюнків на асфальті “Україна – це ми ”  Приходько Катерина , вихованка гуртка ,, Флористика та дизайн” та Потоцька Олена, вихованка зразкового гуртка ,, Умілі ручки” зайняли 2 місце.

      Також подяками від обласного управління освіти і науки нагороджені  Бринчук Марія ( “Клубочок ідей”), Майзерова Катерина (“Сучасна вишивка”), Бицюк Марія та Приходько Евеліна (“Художній розпис”) за проведення майстер-класів з виготовлення ляльки з ниток та боді- арту.

     Щиро вітаємо  педагогів та вихованців відділу декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді з перемогою!

Залиш коментар