Напередодні Дня журналіста юні медійники провели підсумковий турнір

Напередодні Дня журналіста України вихованці гуртка “Юний журналіст” Палацу учнівської молоді зібралися на підсумковий в 2020/2021 навчальному році турнір. Святковий інтелектуальний захід оцінювали професійні журналісти Лєна Шторм, Ярослава Савош і психолог закладу Ольга Ярош. Свої вітання молодим колегам надіслав у відео відомий український медійник, секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв.

Під час турніру гуртківці подолали кілька етапів: “Розігрів команд”, “Історія медіа”, “Турнір капітанів” і “Грандтур”, кожен з яких оцінювали членкині журі.

Чудово показали себе у командній роботі та в індивідуальній презентації вихованці основного рівня, командири команд Роман Миронюк, Дар’я Павленко, Анна Пасека. За активну позицію, вмотивованість і креативність у роботі гуртка вони отримали від керівниці Марії Пилипчук книжки в подарунок – “Автопортрет репортера” видатного польського журналіста, письменника Ришарда Капусцінського.

Окрім сертифікатів учасників турніру, вихованці першого року навчання отримали посвідчення гуртківців, а всі охочі – стильні шоппери з емблемою гуртка.

Подяками Палацу учнівської молоді були відзначені вихованки початкового рівня Вікторія Белогур і Аліна Касперська за участь у конкурсах, вмотивованість і креативність у навчанні.

Після турніру підлітки відпочили за “солодким столом” і на запальній дискотеці. Попереду в них – насичені літні канікули!

Фото і текст – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар