Яскраве свято для випускників ПУМу: червона доріжка, концерт і запальний флешмоб. Фоторепортаж

17 червня на майданчику біля Палацу учнівської молоді відбулося урочисте вшанування випусників 2021 року – їм вручили свідоцтва про завершення навчання у творчих колективах і гуртках закладу. Теплі вітання лунали від педагогів і батьків, а талановиті танцюристи, вокалісти і музиканти ПУМу влаштували їм яскравий концерт.

Цьогоріч обставини посприяли випускному святу: молодь і педагоги зустрілися біля Палацу сонячного літнього дня. Організатори урочистостей – працівники відділу організаційно-масової роботи під керівництвом Наталії Троцюк – запропонували винуватцям події яскравий прохід по червоній доріжці під аплодисменти педагогів, батьків і друзів поряд з іншими цікавинками заходу.

Сердечні слова привітань і подяки за чудові роки разом, побажань щасливого майбутнього, успіхів у подальшому житті висловили вихованцям ПУМу завідувачка відділу дошкільного розвитку дітей «Маленька школа» Оксана Жумик і директор ПУМу Сергій Кравчук, а голова батьківського комітету Палацу учнівської молоді Олександр Семенов тепло подякував педагогам за натхенну працю з талановитим підростаючим поколінням.

Сергій Кравчук виконав приємну місію – вручив свідоцтва і відзнаки 101 випускникам 2021 року під голосні оплески педагогів і батьків.

Свято прикрасили майстерні виступи юних вихованців і сьогоднішніх випускників Палацу.

Завершив Випускний-2021 запальний танцювальний флешмоб для усіх дівчат і хлопців.
До нових зустрічей в Палаці учнівської молоді, дорогі наші випускники 2021 року!

Над відео танцювального флешмобу працювали Ольга Шкідина і Микола Кравчук
Текст і фото – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар