В юної журналістки – спецпремія Міжнародного конкурсу “Прес-весна на Дніпрових схилах”

На вулиці – спекотний червень і літні канікули, і на адресу Палацу учнівської молоді продовжують надходити приємні новини. Днями наймолодша вихованка гуртка “Юний журналіст” Вікторія Белогур отримала відзнаку XIX Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах” (м. Київ). Традиційно, організатори надіслали подяку керівниці гуртка Марії Пилипчук за підготовку учасниці конкурсу.

Талановита юначка отримала спецпремію престижного фестивалю-конкурсу у номінаці “Літературний твір”. Вікторія написала оповідання “Мій формат успіху” про амбітних блогерів-екстремалів Алексу і Макса, які були готові на все заради популярності. Чим все закінчилося для них та їхніх фолловерів? Читайте оповідання Вікторії Белогур!
Юна авторка звертається до кожної молодої людини, активного користувача соцмереж із запитаннями: “На що ти готовий заради своєї популярності? Який твій формат успіху?”.
Вітаємо Вікторію з відзнакою і бажаємо нових творчих успіхів!

Окрім цього, організатори конкурсу надіслали новітні підручники для вихованців гуртка “Юний журналіст” на теми телевізійної та економічної журналістики, медіаграмотності та визначення діпфейків і дезінформації в інформаційному просторі. Дякуємо!

Текст і фото – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар