Новачки стартували! Перший місяць в гуртку “Юний журналіст”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Минув місяць з того часу, як в гуртку “Юний журналіст” в новому складі відбулось перше заняття. Місяць — здається, не так вже й багато, проте за цей період всі ми зблизились, стали помітно дружнішими та відкритішими один з одним.

Окрім цього, відбулось надзвичайно багато крутих подій, і гуртківці, як ніколи, заряджені позитивом й натхненням вчитись та працювати далі. Важливо відмітити, що готовність юних журналістів до дистанційного навчання теж має місце бути, і така перспектива зовсім нас не лякає.
Отже, підсумки цього насиченого місяця:

Спершу ми провели рефлексійне заняття, на якому трохи більше дізнались один про одного та захоплюючу професію журналіста.

Потім гуртківці потрапили на Кликун-Квест, про який мріяли вже не перший рік. Програли… зате відчули, що ж таке робота в команді та проаналізували свої помилки.

Найяскравішою подією місяця стала екскурсія на 12 КАНАЛ, що запам’яталася неймовірними враженнями та написанням першої статті у журналістській практиці гуртківців. Окрім цього, журналістка Наталія Шпоняк, що проводила цю екскурсію, зробила про неї окремий сюжет, який потім транслювався у прямому ефірі каналу.

Юні журналісти мали змогу зустрітись з професійною фотографкою Кариною Арутюнян, яка розповіла про базові поняття репортажної зйомки та навіть провела нам осінню фотосесію на фоні ПУМу.

І ось, на одному з перших жовтневих занять ми з керівницею Марією підбивали підсумки першого місяця роботи гуртка та будували плани на наступний. Кожен запропонував багато креативних ідей, а в кінці закріпили все це затишними посиденьками, смаколиками та цікавими настільними іграми.

Авторка – вихованка гуртка “Юний журналіст” Юлія Рак
Фото керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук, фотографки Карини Арутюнян

Залиш коментар