«Самоосвіта педагога – це безперервний процес розвитку та вдосконалення»

Педагоги музичної, вокальної студій та оркестру духових інструментів на методичному об’єднанні, яке відбулося 20 жовтня, вели розмову з практичним психологом ПУМ, Ольгою Ярош про роботу над особистісним розвитком та самовдосконаленням педагога,

«Особистісний ріст педагога – це безперервний процес розкриття свого професійного потенціалу, що впливає на педагогічну діяльність в цілому»  – підкреслила Ольга Володимирівна. З метою візуалізації реалізованості основних сфер життя, було проведено практику «Човен ефективності».

За допомогою діагностичної методики «Я – Інший – Кар’єра – Справа» педагоги визначили свої важливі життєві пріоритети. На завершення, психологом було запропоновано «Правило фіолетового браслету». Суть цього методу полягала у використанні даного браслету, впродовж 21 дня з метою досягнення поставленої цілі.

Підвищенню фахового рівня педагога сприяє робота над індивідуальною науково-методичною темою. Про алгоритм роботи над даною проблемою розповіла заступник директора з навчально-методичної роботи: Людмила Лящук.

«Робота над обраною проблемою допомагає знайти індивідуальний професійний почерк, поглибити теоретичні знання та практичні навички, а також стимулювати особистий творчий розвиток» – наголосила Людмила Олександрівна.

Систематичне читання методичної літератури, фахових видань    сприяє також особистісному розвитку педагога. Інтернет-путівник бібліотеками України підготувала членам МО бібліотекар  ПУМ Олена Труш.

Текст і фото голови методичного об’єднання Любові Байготи

Залиш коментар