28 жовтня 2021 року вихованці ПУМ взяли участь в інтерактивному занятті “Профілактика залежної поведінки”.
Супервізором заходу був член української спілки психотерапевтів, консультант з питань хімічної залежності Ігор Гох. Впродовж заходу діти грали в моделюючу гру, яка відображала реальний механізм формування залежної поведінки, ділилися своїми переживаннями та думками.
Було цікаво та корисно.





