Засідання методичного об’єднання відділу ДУТОМ: обмін досвідом, проблеми екоосвіти й майстер-клас

5 січня відбулося засідання МО відділу декоративно-ужиткової та образотворчої творчості. Методист Палацу Валентина Стаднік в своїй презентації висвітлила питання «Традиційне дистанційне та змішане навчання». Присутні обговорили запропоновану тему та поділились власним досвідом, який набули під час дистанційного навчання. Вправа «Шість шапочок» стала оригінальним підсумком зустрічі з Валентиною Василівною.

Керівник гуртка «Флористика і дизайн» Жанна Лінник ознайомила членів МО з деякими аспектами екологічної освіти й виховання молоді в позашкільних навчальних закладах. Підібрані відео-матеріали в доступній формі продемонстрували масштаби цієї проблеми.

Наприкінці засідання його учасники виготовили еко-торбинки із залишків натуральних тканин і вторинної сировини. Торбинки можна було декорувати клаптиками тканини з машинною вишивкою чи розписати акриловими фарбами. Виготовлення еко-торбинок є сучасним трендом у пропаганді збереження навколишнього середовища. Спільна творча праця стала величезним зарядом позитиву й натхнення для педагогів ДУТОМ.

Голова МО, керівник гуртка «Клубочок ідей» О. Москалюк

Залиш коментар