У Луцьку стартувала Літня школа з туризму та орієнтування. Автор ідеї та співорганізатор – завідувач туристсько-краєзнавчим та еколого-натуралістичним відділом Палацу учнівської молоді Єрко Андрій Віталійович.

Більш детально у сюжеті від “Дитячо-юнацької телестудії” Палацу:

А також шукайте себе та друзів на світлинах з першого дня Літньої школи: https://drive.google.com/drive/folders/1LbubpRHMKxj7t7p5UhUscVmWQK8_eEtG?usp=sharing

Інформаційна служба ПУМ

Залиш коментар