У Луцьку стартувала Літня школа з туризму та орієнтування. Автор ідеї та співорганізатор – завідувач туристсько-краєзнавчим та еколого-натуралістичним відділом Палацу учнівської молоді Єрко Андрій Віталійович.
Більш детально у сюжеті від “Дитячо-юнацької телестудії” Палацу:
А також шукайте себе та друзів на світлинах з першого дня Літньої школи: https://drive.google.com/drive/folders/1LbubpRHMKxj7t7p5UhUscVmWQK8_eEtG?usp=sharing
Інформаційна служба ПУМ
