Щемливе свято між дитинством і дорослим життям – в луцькому ПУМі вітали випускників-2022. Фоторепортаж

Вітання, квіти, відзнаки… Для вихованців Палацу учнівської молоді Луцької міської ради, які цьогоріч завершили навчання в творчих колективах і гуртках, працівники відділу організаційно-масової роботи влаштували випускне свято. Цій живій зустрічі з приємної нагоди дуже раділи педагоги, батьки та 63 юнаків і дівчат, які 15 червня зібралися в дискозалі закладу на урочисте вручення свідоцтв та заслужених відзнак.

Переможного миру й щасливої долі побажав випускникам директор Сергій Кравчук. Він подякував батькам за терпіння й особливе мистецтво підтримувати дітей у їхньому навчанні. Завідувачка відділу організаційно-масової роботи Наталія Троцюк зачитала наказ про випуск 2022 року та поіменно назвала всіх вихованців, які отримували свідоцтва. З теплими побажаннями до вихованців звернулися також їхні педагоги, які вкладали душу і плекали юні обдарування протягом багатьох років.

А з чого все починалося? Коли дерева були великими, батьки привели до Палацу своїх дітей, і для них тут почалася “Казка творчого дитинства” – нагадали ті далекі часи юні артисти зразкового театрального колективу “Чудодії” (керівник Віктор Луговський). Про творче зростання, репетиції та виступи на сцені, фестивалі й конкурси розповіли відеозамальовки з багатого архіву закладу. Для винуватців свята звучала українська поезія від вихованок колективу “Чудодії” та запальна пісня про рідний Палац у виконанні солісток зразкового вокально-хорового колективу “Перлинка” (керівниця Наталія Троцюк).

Урочисті миті випускного свята – вручення омріяних свідоцтв і відзнак, які свідчать про роки праці, перші маленькі й великі перемоги обдарованої молоді. Поряд – педагоги закладу, які навчали, мотивували, завжди були поряд і в час навчання, і в миті тріумфів.

Світлини на пам’ять – їх дуже багато на цьому святі! Спільні з усім колективом, з улюбленими керівниками, з найкращими друзями… Нехай згодом нагадують вони про час навчання в Палаці учнівської молоді як прекрасний період юного завзяття, зоряних перемог і змістовного дозвілля в колі гарних друзів.

Широкої життєвої дороги вам, наші дорогі випускники! Міцного здоров’я, щасливої долі, гарних людей та нових надійних друзів у дорослому житті! Все буде Україна!

Текст і фото – керівниці гуртка “Юний журналіст”, методистки Марії Пилипчук

Залиш коментар