Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек стартувала акція “Даруємо книги українською!”

“Слово на інформаційному фронті – теж зброя! І нам потрібні патрони!”, – так звернулася до читачів книгозбірні Палацу учнівської молоді напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Олена Труш.

“В Україні триває черговий етап вилучення літератури російськомовних авторів із фондів бібліотек, – розповідає бібліотекарка Олена Вікторівна, – На жаль, такі книги складають немалу частину фондів книгозбірень, а їм вже давно не місце в нашій літературній культурі. Вилучити їх нас, бібліотекарям, нескладно. А ось поповнити книжкові полиці новими українськомовними виданнями – завдання непросте! Тому вкотре звертаємось до наших користувачів і всіх небайдужих – подаруйте бібліотеці книги українською!”.

Керівниця гуртка “Юний журналіст” Марія Пилипчук принесла до книгозбірні кілька книжок з власної колекції. Це поезія Василя Симоненка, а також вірші наших сучасників – луцьких поетів-атовців Юрія Щербика і Міши Украна; історія села Голоби волинських дослідників Миколи Пасюка і Володимира Марчука; твори Оноре де Бальзака і Богдана Коломійчука, а також двомовні каталоги поезії Зузанни Гінчанки і творчості поетес Лесі Українки і Габріелі Запольської.

“Ця акція в бібліотеці є безстроковою. Нехай наша палацівська книгозбірня-“книгозброя” буде завжди напоготові!” – запрошує Олена Труш не лише брати книги для читання, а й поповнювати фонд новими цікавими книгами українською мовою.

Керівниця гуртка “Юний журналіст” Марія Пилипчук

Залиш коментар