Вітаємо педагогів ПУМу з відзнаками до Дня працівників освіти

30 вересня, напередодні Дня працівників освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня, в КЗ “Палац учнівської молоді Луцької міської ради” відбулося нагородження освітян, яким вручали іменні премії та стипендії міського голови.
Приємно, що серед найкращих – і педагоги ПУМу. Зокрема, лауреатом персональної стипендії міського голови стала Жанна Лінник, керівниця гуртка “Флористика і дизайн”.

Свідоцтво “Успішний педагог” отримала Наталія Єкименко, керівниця гуртка “Рідна мова”.

Свідоцтво “Успішний педагог” також отримав Сергій Нікітін, керівник гуртка та керівник зразкового художнього колективу оркестру народних інструментів “Дивограй”.

За сумлінну працю на педагогічній ниві, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління грамотою департаменту освіти та міського комітету профспілки педагогів працівників був нагороджений Петро Андрієвський, керівник зразкового гуртка “Образотворче мистецтво”.

Вітаємо усіх педагогів з професійним святом. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття! Нехай успішною буде непроста, але така захоплююча праця. Натхнення, любові та вдячних вихованців!

Залиш коментар