В День Гідності та Свободи учнівський парламент Луцької громади долучився до патріотичних заходів

Український народ 21 листопада відзначає День Гідності та Свободи. Учнівський парламент Луцької міської територіальної громади долучився до заходів організованих Луцьким міським молодіжним центром.

Спочатку на Театральному майдані відбулося віче, під час якого згадали події, що змінили історію України та віддали шану загиблим за нашу незалежність. Школярі передали відео-вдячність захисникам та захисницям, які на даний час міцно боронять кордони України та ціною власного життя відвойовують свободу для майбутніх поколінь . Після офіційної частини усі учасники переглянули документальний фільм “Зима у вогні” в укритті Арт Галереї “Образ&Grabovetska” та посмакувати “майданівський чай”.

Департамент “Мас медіа” учнівського парламенту Луцької міської ради розробив та поширив серед школярів громади онлайн-квест на історичну тему. Завдяки йому кожен зможе поновити свої знання щодо подій, які відбувалися у нас в місті під час Помаранчевої революції (2004 р.), Революції Гідності (2013 р.) та заглибитися у нову сторінку в історії України.
Стати учасником онлайн-квесту можна за посиланням https://t.me/Parliament2022Bot

У важкий для країни час її молоде покоління свідомо та відповідально проявляє свою громадянську позицію.

Кураторка Валентина Стаднік

Залиш коментар