Юні журналісти ПУМу побували на West Media Forum – слухали про “Любов, характер, слова, дії”

Зустрічі з луцькими медійниками, спілкування з професіоналами України під час журналістських форумів є звичними форматами навчання в гуртку “Юний журналіст” Палацу учнівської молоді Луцької міської ради. Цьогоріч юні журналісти Роман Миронюк, Юлія Рак і Орест Міщук побували на сьомому міжнародному West Media Forum, який відбувся наживо 18-19 листопада в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Подія згуртувала понад 150 учасників з України, Польщі та опозиційних видань Білорусі.

“Amore, more, ore, re – любов, характер, слова, дії” – під таким слоганом відбувся медійний захід, теми якого охопили актуальні воєнні реалії роботи журналістів та перспективи післявоєнного переможного майбутнього України. “Теми і спікери були дуже цікаві!”, – поділилися враженнями Роман, Юлія та Орест.
Форум став чудовою нагодою почути, побачити, поспілкуватися і познайомитися з кращими журналістами України – це політичний оглядач, аналітик Віталій Портніков, опозиційна білоруська медіаекспертка Аліна Рудіна, секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв, керівниця інноваційних проєктів междіахолдингу CID Наталія Пахайчук, журналістка-фактчекерка Альона Романюк та багато інших.

Приємно було побачитися з друзями-журналістами нашого гуртка, а також “обрости” новими професійними контактами, відчути демократичну атмосферу медіа-тусівки. Прохолода в залі Музею Корсаків і кілька відключень електрики під час роботи форуму не завадили цій зустрічі, а навпаки – сприяли теплоті спілкування і бойовому настрою її учасників.

Текст і фото – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар