Сучасні друковані ЗМІ та їхнє майбутнє: юні журналісти поспілкувалися з газетяркою Оксаною Коваленко

Під час вивчення теми “Види ЗМІ” на заняття в гурток “Юний журналіст” завітала луцька журналістка, співробітця видання “Волинь” Оксана Коваленко. Вона розповіла вихованцям гуртка про історію видання, його сьогодення та особливості роботи в пресі.

Найперше, що вирізняє пресу – це особливий запах свіжонадрукованих аркушів, тактильні відчуття від гортання сторінок, розпочала свою розповідь пані Оксана і запропонувала школярам переглянути свіжий номер газети “Волинь”.

Журналістка розповідає про історію газети “Волинь” та її цільову авдиторію

Читачами друкованої преси сьогодні є переважно люди старшого віку. Видання також працює в електронному форматі, має сторінки в соцмережах, аби охопити якомога більше різної авдиторії. Водночас журналісти шукають нові способи для підтримання зв’язку з читачами, поряд з тим, що в редакцію досі надходять паперові листи від особливо активних шанувальників преси.

Підлітки перечитали номер “Волині”, проаналізували надруковані там новини, навіть відповіли на загадки журналістки, поставили гості багато питань. “Волинь” зуміла захопити увагу інтригуючими заголовками, підбіркою тем і різноманіттям рубрик. Виявилося, що читати газету – цікаво!

“Оксана Коваленко розповіла про газети, їхній зміст. Було дуже цікаво”, – висловила загальне враження Катерина Коваленко.
“Я відчув дух старих газет. Ми багато сміялися, бо приємно провели час з професіоналами, чудовими людьми”, – поділився враженнями про зустріч Орест Міщук.
Цікаво, як довго ще люди читатимуть друковані газети? Можливо, наступне покоління побачить їх лише в музеях або архівах.

Текст і фото – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар