“Зігріємо і нагодуємо пухнастиків!” – вихованці й педагоги ПУМу відзначили Всесвітній день домашніх тварин

З нагоди Всесвітнього дня домашніх тварин в Палаці учнівської молоді Луцької міської ради відбулися акції, метою яких є допомога тваринам у зимовий час.

Напередодні 30 листопада культорганізаторка закладу Анжеліка Арутюнян закликала у соцмережі: “Доброго ранку! Усім у кого є дах над головою, але «невимовно важко» живеться без світла по декілька годин і тепла! І тим, хто дуже любить тварин, навіть замурзаних безхатьків, яким не шкодують купити сосиску чи корм і погодувати на вулиці. У МЕНЕ Є ХОРОША ІДЕЯ, щоб допомогти бездомним тваринам пережити хоч трішечки легше холодну зиму. Хоча б такі саморобні хатинки полегшать зимові ночі тварин, бо вони не спатимуть на холодній мерзлій землі. Потрібно багато пластикових пляшок, поліетилен, картон і робочі руки. Якщо є бажаючі допомогти і долучитися, пишіть!”.

І в Палаці закипіла робота! Діти й педагоги принесли пляшки, плівку, інші матеріали. З піснею “Ой, у лузі червона калина…” взялися робити будиночок для пухнастика – щоб той міг зігрітися у морозний зимовий день.

Будиночок готовий, а чим годувати пухнастика? Члени учнівського парламенту Луцької міської ради організували збір корму для тварин у комунальному закладі “Ласка”. Їм подякувала кураторка Валентина Стаднік: “Щиро дякую учнівським активам ЗЗСО Луцької міської територіальної громади: 2, 5, 10, 11, 12, 19, 20, 25, 26, 29, 32 за те, що долучилися до благодійної акції “Ласка”! У важкі часи кожен зумів поділитися теплом свого серця з маленькими друзями, які не можуть самі про себе подбати”.

Будиночок і корм вже потрапили за призначенням. Дякуємо всім ініціаторам і помічникам акції допомоги тваринам!

Залиш коментар