Лідери учнівського парламенту Луцької громади відзначали День Соборності України

Напередодні Дня Соборності України учнівський парламент оголосив серед школярів закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади флешмоб “Прапор єднання”.

Його метою було написати теплі слова та побажання для захисників та захисниць. які міцно тримають оборону наших кордонів та показати, що ми єдині у боротьбі проти ворога. Велика вдячність членам учнівського самоврядування та педагогічних активів шкіл №№: 1, 2, 4, 5, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32 ,34, 39, вихованцям народного художнього колективу ансамблю народного танцю “Радість” та вихованцям гуртка “Твій вибір” Палацу учнівської молоді Луцької міської ради за те, що активно долучилися до заходу та зробили свій вклад у майбутню перемогу. Завдяки волонтерському штабу “Генерація змін” прапори будуть передані нашим бійцям на передову.

22 січня лідери долучилися до міської акції “Ланцюг єднання”. Під час свого виступу членкиня парламенту Анна Пасека коротко ознайомила присутніх з історичними моментами Дня Соборності України та наголосила, що сьогодні як ніколи нам необхідно єднатися заради перемоги. Після офіційної частини лучани розгорнули 200-метровий прапор, та також долучилися до благодійної акції “Борщ на ЗСУ”. Такі заходи патріотично надихають та вмотивовують сучасних дітей та молодь.

Голова парламенту Дарина Мельничук

Залиш коментар