Представники ПУМу долучилися до літературно-музичного вечора напередодні Дня народження Лесі Українки

22 лютого у КЗ “Будинок вчителя ЛМР” за підтримки МО Профспілки працівників освіти і науки відбувся літературно-музичний вечір до Дня народження Лесі Українки “Хотіла б я піснею стати…”. До участі в заході долучилися представники Палацу учнівської молоді Луцької міської ради.


“Серед розмаїття виступів артистів Будинку вчителя та запрошених виконавців активну участь взяли і ми, а саме вихованка гуртка “Мистецтво слова‘” Дарина Кичук та керівниця гуртка Анна Климовець, а також керівниця гуртка “Імпровізатори” Софія Кушнір. Приємно, що ведучими були культорганізатори Анжеліка Арутюнян і Микола Кравчук“, – повідомила на своїй фб-сторінці художній керівник ПУМу Тетяна Панасюк і подякувала організаторам за запрошення, привітну атмосферу і змістовний захід.

Фото надані учасниками заходу

Залиш коментар