“Щотижня – нові подарунки для ЗСУ”: вихованці й педагоги ПУМу підготували смаколики й окопні свічки захисникам

Щотижня вихованці й педагоги Палацу учнівської молоді Луцької міської ради, окрім репетицій і занять, збираються на майстерки, де виготовляють окопні свічки і пакують енергетичні набори для наших захисників ЗСУ. Про свою роботу прозвітували вихованці народного ансамблю спортивного танцю “Троянда” (педагоги Ольга Кравчук, Аліна Куцик і Ольга Третевич), народного колективу сучасного танцю “Міраж” (керівниця Оксана Янюк), гуртків “Клубочок ідей” (керівниця Олена Москалюк) і “Флористика і дизайн” (керівниця Жанна Лінник).


Як повідомила Жанна Лінник, за тиждень діти й дорослі зробили 560 заготовок окопних свічок, а в суботу вони спакували 164 енергетичні набори. Все передали волонтерам благодійного фонду “Старе місто Луцьк” для відправки бійцям на фронт.

Спільно працюємо на нашу Перемогу!

Залиш коментар