Педагоги ансамблю народного танцю “Радість”луцького ПУМу взяли участь у Всеукраїнській конференції з хореографії у Львові

11-12 березня у Львові відбулась Всеукраїнська конференція, семінар-практикум з хореографії “Хореографічне мистецтво на сучасному етапі: теорії та практики, розвиток та перспективи”, яка зібрала 190 хореографів з усієї України. Конференція була організована Національною хореографічною спілкою України, Львівським обласним відділенням НХСУ. До участі долучилися педагоги народного ансамблю народного танцю “Радість” Палацу учнівської молоді Луцької міської ради: художній керівник Ярослав Смирнов, кандидат мистецтвознаства, заступник голови Волинського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України Ігор Степанюк, педагоги-хореографи Дар’я Степанюк і Марина Клімішина.


Ігор Степанюк поділився враженнями по перебіг заходу на своїй фб-сторінці: “Відкриття конференції почалося зі вступного та вітального слова Героя України, Легенди України, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора,академіка НАМУ, генерального директора- художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського, голови НХСУ Вантуха Мирослава Михайловича та заслуженого працівника культури України Харісова Победи Софійовича.

Далі присутні мали змогу переглядати клас-уроки на різні теми та презентацію концертних номерів від народного вокально- хореографічного ансамблю “Сонечко”, керівник заслужений працівник культури України Марія Горностай.

Другий день хореографи взяли участь в майстер- класах: “Основи викладання класичного танцю”, який проводила заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв – Цвєткова Лариса Юріївна та “Хореографічна лексика Центральної України” від заслуженого діяча мистецтв України,кандидата мистецтвознавства, професора кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, головного балетмейстера Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки Шкоріненка Валерія Олександровича.


Закриття конференції відбулось концертом від колективів Львівщини та врученням сертифікатів”.

“Щиро дякуємо колегам зі Львову за пророблену роботу, за можливість бачити та вчитись та передаємо вітання з Луцька”, – подякували педагоги “Радості” за змістовний і насичений захід.

За інформацією Національної хореографічної спілки України
Фото – з фб-сторінок НХСУ, Ігоря Степанюка

Tags

Залиш коментар