Весняні канікули луцьких школярів на творчих майстерках в Палаці учнівської молоді. Фото, відео

Вже традиційно протягом канікул педагоги відділу декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді пропонують луцьким школярам творче змістовне дозвілля. Весна надихнула на свіжі теми й запропонувала експерименти у нових техніках під час майстерок, які відвідали усі охочі в ці дні: це незвичайна кульбабка, креативний зайчик-наконечник на олівець, а також лелека-мотанка.

Серію майстерок відкрила тема “Кульбабка” від керівниці гуртка “Художній розпис” Оксани Бицюк. Вона показала дітям нові технічні прийоми у зображенні “сонячної” весняної квітки, допомогла юним митцям виконати малюнки.


Наступний майстер-клас “Зайчик на олівець” провела керівниця гуртка “Клубочок ідей” Олена Москалюк. Для цього діти виготовили помпон з ниток у швидкій техніці, вушка та мордочку з фетру. Тепер їхні олівці “дружать” з милими пухнастиками!


“Лелека в стилі мотанки” – ось над якою темою працювали школярі разом з керівницею гуртка “Флористика і дизайн” Жанна Лінник. Їм допомагала колега Валентина Батіна з гуртка “Сучасна вишивка”.
За творчим процесом спостерігали, фотографували й фільмували Анастасія Кравчук і Марія Слупко, вихованки гуртка “Дитячо-юнацька телестудія” під керівництвом Ольги Шкідини. І змонтували ось такий відеосюжет про майстерку. Приємного перегляду!


За інформацією, фото, наданими педагогами відділу ДУТОМ

Залиш коментар