«Танець – магія, що розкриває безкінечну палітру почуттів»: у ПУМі відбувся благодійний звітний концерт «Крок до перемоги» народного ансамблю спортивного танцю «Троянда»

Нестримне танго, чуттєвий вальс, пристрасний “Кармен” – усе це різноманіття знайшло своє місце у програмі благодійного звітного концерту народного ансамблю спортивного танцю «Троянда». Дійство «Крок до перемоги» відбулось на сцені луцького Палацу учнівської молоді 23 травня.

Початок концерту задав тон усій події: колектив ансамблю «Троянда» продемонстрував відеозвіт своєї роботи протягом навчального року, де розповів про будні репетицій, мандрівки та перемоги. Гучними оплесками глядачі подякували захисникам і захисницям України за можливість дітям навчатися і творчо розвиватися. Вихованка зразкового театрального колективу “Чудодії” (кер. Віктор Луговський) Вікторія Чередько продекламувала вірш “Я – Україна”.
Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Подальші виступи вдало поєднали в собі цей патріотичний мотив з вишуканим танцем. У хореографічних композиціях «Червона калина», «Вишиванка» й «Молитва за Україну», вихованці колективу продемонстрували злиття європейського танцю з українським контекстом.

Репертуар ансамблю охопив виразне мистецтво бального танцю. Свою майстерність юні танцівники показали у найрізноманітніших постановках, зануривши глядача у цей світ вишуканості («Вічна весна», «Луна Ту», «Казки віденського лісу», «Ніжність»).

Фрагмент хореографічної композиції “Луна ту” у виконанні старшої групи народного ансамблю спортивного танцю “Троянда”, кер. Ольга Кравчук
Фрагмент хореографічної композиції “Ніжність” у виконанні солістів Романа Кравчука та Діани Сльозко народного ансамблю спортивного танцю “Троянда” (худ. кер. Ольга Кравчук)


Особливий трепет подарували залі школа спортивного танцю, молодша та підготовча групи колективу. Малеча надихала глядачів на овації кожним своїм виступом. А підтримка від батьків та любителів мистецтва спонукала юних артистів старатись  на повну в своїх перших номерах: «Перші кроки», «Латино-американо», «Маленькі зірочки», «Ти зі мною».

Фрагмент хореографічного номера “Латино-американо” у виконанні вихованців школи спортивного танцю “Троянда” (керівниці Олена Кулієва, Вікторія Дубровська, Ольга Кравчук)

Неабияка експресія, пластичність та пристрасність супроводжувала найбільш харизматичні та романтичні номери концерту: «Кармен», танго «Ревнощі” й «Спогади про Іспанію». Їх виконала старша група колективу з відточеним умінням.

Гаму витончених емоцій подарував публіці виступ “Ангели світла” ансамблю східного танцю “Аміра” (кер. Анжеліка Арутюнян-Сомова). Поділитись своєю віртуозністю в грі на сопілці на концерт також завітала лауреатка міжнародних конкурсів та фестивалів Ольга Бахматова (кер. Сергій Нікітін). Вона виконала композицію Вітторіо Монті «Чардаш».
Не забули танцівники показати й свій коронний номер «Час Шоу», з яким старша група колективу виборола перше місце на Кубку Європи у Братиславі.

Фрагмент хореографічної композиції “Час шоу” у виконанні старшої групи народного ансамблю спортивного танцю “Троянда” (худ. кер. Ольга Кравчук)

У фіналі дійства молодша, середня, підготовча та старша групи колективу “Троянда” виконали хореографічний номер “Молитва за Україну”.

Художня керівниця Ольга Кравчук привітала усіх вихованців – від найменших до найдосвідченіших – з успіхами на сцені й розповіла про цей особливий навчальний рік: “Не менш плідним цей рік був у плані виступів, концертів, змагань. Виїжджаючи закордон, ми раз у раз стверджували, що ми є, ми живі, ми працюємо, творимо, змагаємось і перемагаємо. А значить – обов’язково переможемо! І наш концерт – це наш спільний крок до Перемоги”. Вона також сердечно подякувала батькам за те, що у важкий час довіряють колективу своїх дітей.

Голосними оплесками і квітами вихованці привітали педагогів народного ансамблю спортивного танцю “Троянда”: художню керівницю Ольгу Кравчук, Аліну Куцик, Ольгу Третевич, Олену Кулієву, Вікторію Дубровську, акомпаніаторку Світлану Цицарєву.

На згадку – спільне фото вихованців і педагогів народного ансамблю спортивного танцю “Троянда”

Ведучі – Анжеліка Арутюнян-Сомова, Микола Кравчук
Мультимедійний супровід – Вікторії Процук
Звукорежисер – Руслан Генсецький
Машиніст сцени – Андрій Корнейко
Освітлювач – Ростислав Козак
Завідувач актової зали – Юрій Мельничук
Оператор мультимедійного супроводу – Микола Рожнюк
Текст, фото – вихованки гуртка “Юний журналіст” Юлії Рак
Фото, відео – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук

Залиш коментар