Юні танцівники народного ансамблю “Троянда” луцького ПУМу показали високі результати на всеукраїнських рейтингових змаганнях “Sharm Spring Cup” у Львові. Фото

У Львові 2 березня відбулися всеукраїнські рейтингові змагання “Sharm Spring Cup”, до участі в яких долучилися танцювальні пари й соло-виконавці народного ансамблю спортивного танцю “Троянда” луцького Палацу учнівської молоді. Діти й молодь отримали важливий досвід виступів на паркеті поряд з найкращими виконавцями національного рівня, оцінювання професійним журі, а також багато емоцій і радість перемог. Керівниця колективу Ольга Кравчук поділилася результатами виступів своїх вихованців і яскравими світлинами зі змагань.

Ось результати вихованців народного ансамблю спортивного танцю “Троянда”.
Танцювальна пара Давид Дудчик і Валерія Степанюк.

Дует Іван Мельник і Аполлінарія Пруднікова.

Дует Михайло Гаврилюк і Олександра Мар’юк.

Танцюристка Злата Бодячук

Танцюристка Уляна Богайчук.

Дует Іван Буткевич і Єлизавета Новосад.

Результати виступів танцювальної пари у складі Якова Скіби та Євгенії Белінської.

Вітаємо талановитих танцюристів та їхню досвідчену наставницю з високими результатами! Бажаємо нових яскравих перемог на творчому шляху!

Залиш коментар