Впродовж тижня перед Великоднем в Палаці учнівської молоді тривав збір смаколиків для захисників, які боронять Україну на фронтах російсько-української війни. До організації збору долучилися Катерина Яремчук, керівниця гуртка “Патріоти Волині”, Благодійний фонд “Добра справа” й департамент освіти Луцької міської ради.

“Це традиційна патріотична акція “Великодній кошик” від Благодійного фонду “Добра справа”, в якій активну участь взяли батьки, школярі й педагоги загальноосвітніх, дошкільних закладів міста, а також нашого Палацу. Щодня до нас приносили ящики, пакети зі смаколиками, а ми вантажили й відправляли це до фонду “Добра справа”. Приємно, що багато дітей і дорослих передали нашим воїнам солодощі, духмяні паски, вітання зі святом. Ми дуже хочемо підтримати захисників морально, нашими подарунками, бо розуміємо, як їх там нелегко. Ми цінуємо їхню самовідданість, молимося за їхні життя й здоров’я. Дякуємо їм за наш захист!”, – прокоментувала захід Катерина Яремчук. Вона також подякувала усім, хто допомагав фасувати, вантажити смаколики – педагогам, працівникам і вихованцям Палацу.











Текст і фото – методистки Марії Пилипчук
