В День захисників і захисниць України в Палаці учнівської молоді відбулася гра-вікторина “Сила нескорених”, яку організували вихованці гуртка “Патріоти Волині” під керівництвом Катерини Яремчук. До участі долучилися школярі луцьких освітніх закладів №№ 2, 11, 12, 13, 17.

На початку заходу прозвучали патріотичні вірші у виконанні Артема Красьохи, Діани Сороки та Єви Саєнко.


Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих українців у цій страшній війні. Потім школярі переглянули коротке інформаційне відео про головні символи української ідентичності. Команди обрали командирів, представили назви й девізи, й вікторина стартувала.



Гравцям запропонували 4 тематичні блоки питань: “Історія та свято Покрови”, “Символи України”, “Герої України”,”Сучасність”. Команди обирали відповіді з кількох запропонованих варіантів, а в кінці підраховували завойовані бали. У підсумку, підлітки показали гарні знання історії України та широку ерудицію. За активну участь в грі команди “Мазепи” (гімназія №17), “Незламні” (ліцей №11), “Рух волі” (гімназія №12), “Лицарі захисту дому” (ліцей №2) та “Слава патріотам!” (школа №13) отримали подяки від Катерини Яремчук.






Текст і фото – методистки, керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук
