У День захисників і захисниць України вихованці творчих колективів Палацу учнівської молоді відвідали військовослужбовців, які проходять лікування у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни. Діти презентували святковий концерт, подякували воїнам за захист, вручили їм зроблені власноруч сувеніри, малюнки й подарунки від благодійників – ТМ “Волинські солодощі”, ВКФ “Луцьккондитер” і Благодійного фонду “Добра справа”. Захід для захисників організували вихованці гуртка “Патріоти Волині” під керівництвом Катерини Яремчук.

В глядацькій залі привітно вітали юних артистів ПУМу – вихованців зразкового вокально-хорового колективу “Перлинка”(кер. Н. Троцюк, В. Блащук), інструментального ансамблю “Тоніка” (кер. В. Тимчишина), вокального ансамблю “Квіти Волині” (кер. Дж. Кондратюк) та сопілкарку-віртуозку Ольгу Бахматову (кер.С. Нікітін). Кожен виступ дітей супроводжувався голосними оплесками і вигуками “Браво” від пацієнтів госпіталю.







Особлива щемлива мить зустрічі була у фіналі, коли діти вручили кожному захиснику сплетені власноруч патріотичні браслети, свої малюнки й смаколики. Воїни сердечно дякували й з хвилюванням обійняли дітей, зробили спільне фото на згадку.


Потім вихованці Палацу вручили подарунки від благодійників пораненим у палатах закладу.





Педадоги й вихованці ПУМу побажали бійцям швидкого одужання, а також головного – миру в Україні!
Текст і фото – методистки, керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук
Фото вручення подарунків – керівниці гуртка “Патріоти Волині” Катерини Яремчук
