На сцені луцького ПУМу ожила казка: напередодні свят відбувся різдвяно-новорічний концерт “Під сяйвом Різдвяної зірки”. Фото

У заповненій вщент глядацькій залі Палацу учнівської молоді 23 грудня відбувся різдвяно-новорічний концерт “Під сяйвом Різдвяної зірки“, який об’єднав творчі колективи та солістів закладу. Захід відбувся за підтримки департаменту освіти Луцької міської ради. В яскравій концертній програмі виступили вихованці й педагоги творчих колективів і гуртків закладу. Сценічне оформлення, продумане світлове рішення та мультимедійний супровід створили цілісний святковий простір, у якому сучасні мистецькі форми гармонійно поєдналися з українськими різдвяними традиціями – на сцені ожила справжня Різдвяна Казка!

Композиція “Зима” у виконанні народного ансамблю сучасного танцю “Міраж”, пед. Д. Антонюк

У програмі були представлені різні напрями мистецтва, що засвідчили високий рівень виконавської майстерності учасників та професіоналізм педагогічних колективів. Хореографічні композиції “Зима”, “Сніговики” та “Ave Maria” у виконанні народного ансамблю сучасного танцю “Міраж” вирізнялися технічною складністю, виразною пластикою та сценічною культурою. Народний ансамбль спортивного танцю “Троянда” представив композицію “Різдвяний вальс”, у якій органічно поєдналися класичні танцювальні елементи й сучасне сценічне бачення. Яскравим акордом хореографічної частини стала композиція “Ой, радуйся, Земле!” у виконанні народного ансамблю народного танцю “Радість“.

Вокальне мистецтво було представлене ансамблевими та сольними номерами, що продемонстрували впевнене володіння голосом і сценічну культуру виконавців. Старша група народного вокального ансамблю “Світанок” (кер. О. Фурман) виконала пісню “Різдво прийде“, а зразковий вокально-хоровий колектив “Перлинка” (кер. Н. Троцюк, В. Блащук) представив вокально-хореографічну композицію “Свято Різдва”. Ансамбль народної пісні “Квіти Волині” виконав композицію «На минуле Різдво», зберігаючи ностальгійний тон популярної пісні з драматичною сучасністю.


Народний аматорський колектив профспілок України “Сузір’я” запропонував глядачам попурі колядок “Україна колядує” (кер. С. Нікітін, С. Вишинська), у якому поєдналися традиційні різдвяні мотиви та сучасне аранжування.

Улюблені новорічні мелодії й народні мотиви прозвучали у виконанні музикантів Палацу. Інструментальний ансамбль “Віола“(кер. Л. Омельчук) виконав обробку “Jingle Bells”, ансамбль “Тоніка” (кер. В. Тимчишина) — композицію “Jingle Bell Rock“, а вихованці гуртка гри на бандурі Марія Андрощук та Олексій Костюк разом з керівницею Галиною Грицюк представили твір “Темненькая нічка”, продемонструвавши технічну майстерність та сценічну впевненість.

Особливе місце в програмі посіло художнє слово. Вихованки гуртка “Мистецтво слова” (кер. С. Кресак) Оксана Новосад і Іларія Сінкевич виконали поетичні твори Олександра Ірванця “Дуже хочеться вірити” та Вікторії Рудковської “Різдвяна ніч — як одкровення”, які змістовно й емоційно доповнили музично-хореографічну канву концерту.

Завершальним акордом заходу стала спільна фінальна композиція “Добрий вечір тобі”, у якій взяли участь солісти та творчі колективи Палацу. Фінал об’єднав усіх учасників і глядачів, підкресливши атмосферу єдності, творчої співпраці та щирої різдвяної радості.
Різдвяно-новорічний концерт “Під сяйвом Різдвяної зірки” став яскравою подією мистецького життя Палацу учнівської молоді та створив особливий святковий настрій напередодні Різдва.

Солістки – Софія Кушнір, Валерія Блащук та Оксана Фурман

Дякуємо творцям цієї Різдвяної магії – маленьким і дорослим артистам Палацу! Дякуємо всій великій творчій команді закладу!

Творча група: Тетяна Панасюк, Любов Байгота, члени художньої ради, керівники творчих колективів
Аніме/мультимедійне забезпечення – Олег Матвійчук
Звукозапис – Геннадій Гусенцев
Звукорежисер – Руслан Генсецький
Декораторка-оформлювачка – Аліна Дорош
Технічне забезпечення: Богдан Кушнір, Ярослав Кушнір, Юрій Мельничук
Фото, текст – Марії Пилипчук