Відкриті змагання з пішохідного туризму та спортивного орієнтування «О-Тур 2026» відбулися 7 лютого. Цього річ Гіркополонківський ліцей знову гостинно зустрів чимало учасників з різних куточків нашого краю: Луцька, Боратина, Ківерець, Колок, Чорнижа, Ощева, Ковеля, Ратнева, Гаразджі та Гіркої Полонки. Спортсмени долали складні дистанції: «Смугу перешкод» І та ІІ класу, а також демонстрували кмітливість у спортивному орієнтуванні за вибором. Навіть низка повітряних тривог не змогла зупинити юних туристів — вони довели, що мають справжній спортивний характер, витримку та сміливість. Особлива гордість переповнює за вихованців туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу луцького Палацу учнівської молоді.

Наші переможці та призери:
Дівчата (Ж):
• Віталіна Климчук (Ж-10) — 1 місце
• Вікторія Зінич (Ж-12) — 1 місце
• Василина Войтович (Ж-14) — 2 місце
• Марія Зінич (Ж-21) — 2 місце
• Дарина Сусь (Ж-16) — 3 місце
• Орися Войтович (Ж-12) — гідне 4 місце.
Хлопці (Ч):
• Тимофій Бондарук (Ч-12) — 1 місце
• Ярослав Гапончук (Ч-14) — 1 місце
• Єгор Бондаренко (Ч-14) — 3 місце
• Гідні результати: Денис Мартинюк (5 місце, Ч-16), Тимофій Бондарук (7 місце, Ч-10) та Діма Лящук (7 місце, Ч-16).












Щира подяка керівниці гуртків Ірині Войтовиx віру в дітей, професійну підготовку та вміння згуртувати вихованців у єдину непереможну команду.
Фото Ірина Войтович
Текст Ірина Мельник
