Виховуємо сильних і витривалих: успіх вихованців луцького ПУМу на змаганнях «Сніговик 2026». Фото

Луцький ліцей №22 8 лютого знову став центром спортивного драйву. Традиційні міські змагання з орієнтування в приміщеннях «Сніговик – 2026» об’єднали понад 120 учасників. Високі результати на заході продемонстрували вихованці туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу луцького Палацу учнівської молоді.

Наші результати:
Дівчата (Ж):
• Вікторія Зінич (Ж-12) — 1 місце
• Орися Войтович (Ж-12) — 2 місце
• Василина Войтович (Ж-14) — 1 місце
• Соломія Мисюк (Ж-14) — 2 місце
• Христина Мельник (Ж-21) — 1 місце
• Також вітаємо Емілію Мельник із гідним 5-м місцем у категоріях Ж-12 та Ж-14.
Хлопці (Ч):
• Тимофій Бондарук (Ч-10) — 1 місце
• Павло Дмитрук (Ч-10) — 2 місце
• Павло Дмитрук (Ч-12) — 2 місце
• Ярослав Гапончук (Ч-14) — 2 місце
• Іван Шевчук (Ч-21) — 1 місце
• Гідно виступили: Олесь Войтович (6 місце, Ч-10), Тимофій Бондарук (6 місце, Ч-12) та Арсен Домбровський (4 місце, Ч-16).

Щира подяка керівниці гуртків «Пішохідний туризм» та «Спортивне орієнтування» Ірині Войтович. Ваша праця — це внесок у майбутнє наших дітей. Дякуємо за професіоналізм, натхнення та вміння гартувати справжніх чемпіонів!

Фото Ірини Войтович
Текст Ірини Мельник