Юні дослідники туристсько- краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу Палацу учнівської молоді вивели Луцьк на міжнародну арену програми GLOBE. За результатами моніторингу довкілля (23.09.2025 – 21.12.2025), вони посіли почесне І місце (Gold) у світовому рейтингу в категорії «Phenology».

Вітаємо наших зірок-науковців: вихованці гуртків «Основи біології» та «Природничі студії» — Артем Борсук, Тетяна Гісь, Ірина Баріда, Валерій Лесь та Вероніка Лесь — отримали міжнародні сертифікати за найбільшу кількість внесених даних. Ваша наполегливість — приклад для багатьох. Керівниця гуртків Наталія Борсук нагороджена за вагомий внесок у розвиток екологічної освіти та залучення молоді до глобальних наукових проєктів.
Дякуємо за професіоналізм та натхнення.


Фото Наталія Борсук
Текст Ірина Мельник
