“Вода – життя”: в ПУМі креативно виступили агітколективи екологічного спрямування. Фото

В Палаці учнівської молоді 5 березня відбувся міський конкурс агітколективів екологічного спрямування “Земля – наш спільний дім” на тему “Вода – життя”. Захід відбувся за підтримки департаменту освіти Луцької міської ради. Мета конкурсу – виховувати в учнів почуття національної гордості, любові до рідного краю; формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу й необхідності бути корисним своїй державі.

Натхнення й нового цікавого досвіду учасникам конкурсу побажав Олександр Томаченко, головний спеціаліст відділу позашкільної та професійно технічної освіти Луцької міської ради.

До журі конкурсу увійшли:
Оксана Лисак, начальниця відділу екології Луцької міської ради;
Леся Сушик, консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради;
Андрій Єрко, заступник директора з навчально-виховної роботи Палацу учнівської молоді Луцької міської ради;
Ірина Лещук, методистка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру;
Орина Пирог, методистка відділу туристсько-краєзнавчої та еколого-натуралістичної роботи Палацу учнівської молоді Луцької міської ради;
Ірина Мельник, методистка відділу туристсько-краєзнавчої та еколого-натуралістичної роботи Палацу учнівської молоді Луцької міської ради.

У конкурсі взяли участь 7 агіткоманд ЗЗСО №№ 3, 4, 12, 17, 18, 23, 37. Школярі розкрили тему конкурсу глибоко й креативно, розповіли про свої досягнення у захисті довкілля.

За результатами виступів, журі розподілили переможні сходинки таким чином:
ІІІ місце – “Діти довкілля” (ЗЗСО №23), “Дивосвіт” (ЗЗСО №12);
ІІ місце – “Паростки майбутнього” (ЗЗСО №3), “Зелена хвиля” (ЗЗСО №18), “ЕКО-Stream” (ЗЗСО №37);
І місце – “Добрик” (ЗЗСО №17);
Гран-прі – “Агенти впливу” (ЗЗСО №4).
Таким чином, боротьбу на обласному етапі продовжить команда “Агенти впливу” ліцею №4.

Вітаємо учасників конкурсу з успішними виступами!

Текст і фото – методистки Марії Пилипчук