На базі Ківерцівського ліцею №4 17 березня відбулися відкриті туристсько-спортивні змагання “Ківерцівський азимут”, присвячений памяті Зіновія Євницького. Особливо приємно відзначити успіхи наших вихованців. У змаганнях взяла участь команда туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу Палацу учнівської молоді. Наші діти гідно випробували свої сили на дистанціях з пішохідного туризму та орієнтування в приміщенні.

Наші результати в особистому заліку:
Орієнтування в приміщенні — це справжня перевірка на швидкість мислення та уважність. Пишаємося нашими вихованцями:
• Василинка Войтович — 1 місце;
• Юра Жуковський — 3 місце.
У технічних етапах цього разу ми залишилися без призових місць, але отримали безцінний досвід і мотивацію ставати ще сильнішими.








Фото Ірина Войтович
Текст Ірина Мельник
