Минулі вихідні, 4-5 квітня, для вихованців туристсько-краєзнавчого та еколого-натуралістичного відділу Палацу учнівської молоді були насиченими. Спортсмени взяли участь у Чемпіонаті міста Луцька зі спортивного орієнтування (спринт). Два дні інтенсивних забігів, складної дистанції та високої конкуренції принесли команді хороші результати. Майже у кожній віковій категорії вихованці підіймалися на п’єдестал пошани.Велика вдячність керівниці гуртків «Спортивне орієнтування» та «Пішохідний туризм» Ірині Войтович за підготовку, професіоналізм та невичерпну енергію.

За сумою двох стартів призові місця здобули:
Вікторія Зінич (Ж -12) – перше місце;
Соломія Мисюк (Ж-14) – перше місце;
Дмитро Ляшук (Ч-16) – перше місце;
Дарина Сусь (Ж-16) – перше місце;
Юрій Жуковський (Ч-18) – перше місце;
Марія Зініч (Open) – перше місце;
Орися Войтович (Ж-12) – друге місце;
Ярослав Гапончук (Ч-14) – друге місце;
Мілана Минюк (Ж-14) – друге місце;
Вікторія Федчук (Ж-16) – друге місце;
Павло Дмитрук (Ч-12) – третє місце; Також маємо чудові результати в окремі дні змагань: Денис Мартинюк (Ч-16) виборов перемогу, а Максим Судус (Ч-12) посів третє місце.









Фото Ірина Войтович
Текст Ірина Мельник
