“До школи готові!”: на випускному балу дошкільнятам луцького ПУМу вручили перші свідоцтва про освіту

Випускний бал 2026 року вихованців відділу дошкільного розвитку дітей “Маленька школа” став особливо щемливим святом, адже цьогоріч минає 35 років від його заснування. І тому для маленьких випускників, їхніх батьків і педагогів слова вітань, подяки й побажань успіхів у майбутньому наповнилися і нотками ностальгії, і усвідомленням важливості проробленої роботи. Видовищну подію з урочистостями, яскравим концертом, іграми й подарунками ошатним “принцам” і “принцесам” влаштували педагоги та юні аристи Палацу учнівської молоді у заповненій вщент актовій залі. У вестибюлі тривав благодійний збір коштів для Захисників України й працювала виставка-продаж витворів юних майстрів відділу декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва.

Хвилина мовчання – у пам’ять про українських дітей, чиї життя забрала безжальна агресія російських загарбників. Пам’ятаємо кожного маленького янгола…

Справжній тест на готовність до вступу в освітні заклади випускникам влаштували Алокші – веселі персонажі у виконанні юних артистів народного театрального колективу “Чудодії” під керівництвом режисера В. Луговського. Хлопчики й дівчатка дружно рахували, складали слова, відгадували ребус, танцювали й плескали в долоньки, читали вірші. Сумніву немає – вони вміють і знають все, що потрібно, для вступу до “великої школи”.

І ось нарешті головна подія – урочисте вручення свідоцтв “маленьким школярикам” під бурхливі аплодисменти родин і педагогів.

Сердечні вітання, слова щирої вдячності й напутні побажання прозвучали від директора ПУМу Сергія Кравчука, завідувачки відділу “Маленька школа” Оксани Герасимюк і мами Іванни Стасюк.

Піднесену атмосферу свята органічно доповнили майстерні виступи талановитих вихованців творчих колективів Палацу: зразкового вокально-хорового колективу “Перлинка” (кер. Н. Троцюк, В. Блащук), народного ансамблю сучасного танцю “Міраж” (пед. В. Працонь), школи творчого розвитку “Коло” (пед. В. Процук, Н. Возняк), інструментального ансамблю “Тоніка” (кер. В. Тимчишина), народного ансамблю спортивного танцю “Троянда” (пед. В. Дубровська, О. Кулієва), народного вокального ансамблю “Світанок” (пед. Є. Батуркіна), вокального ансамблю “Квіти Волині” (кер. Дж. Кондратюк).

За традицією, у фіналі балу на сцену Палацу вийшли винуватці свята, станцювали запальний танок “Всі діти – зірки!” й виконали пісню “Прощавай, “Маленька школо”!”. І кожна дитина отримала кольорову кульку як символ радості й здійсненої мрії.

В добру путь, наші любі випускники! Чекаємо вас у гуртках і творчих колективах Палацу!

Сценарій свята – керівника гуртка народного театрального колективу “Чудодії” Віталія Герасимлюка
Мультимедійна презентація – Оксани Герасимюк
Відеомонтаж – Іванни Скіць, Олега Матвійчука
Мультимедійний супровід заходу – Олега Матвійчука
Працівники сцени – Ярослав Кушнір, Богдан Кушнір
Звукорежисер – Руслан Генсецький
Композитор – Геннадій Гусенцев

Текст, фото і відео – методистки Марії Пилипчук

Tags