Сучасний педагог – той, хто постійно вчиться

Карантинний період, що припав на останні місяці 2019-2020 навчального року став випробуванням для багатьох педагогів, вчителів. Разом з тим, він подарував досвід нових практик та методик у роботі з дітьми.

«Як зробити дистанційне навчання динамічним, як налагодити ефективний зворотній зв’язок з дітьми, які форми подачі навчального матеріалу обрати?» – і це далеко не повний список запитань, відповіді на які ми спробували знайти.

З метою узагальнення досвіду, напрацювань та вдосконалення навичок роботи з ІТ-технологіями та інструментами, керівник інформаційного відділу Ольга Шкідина разом  з командою тренерів організувала та провела “Навчально-тренінгові заняття”.

Педагоги Палацу учнівської молоді впевнено сіли за парти.

Чотири дні інтенсиву, шість тем, чотири групи слухачів, максимум практики, яка дозволить втримувати інтерес дітей та зробить дистанційні заняття продуктивними. Педагоги успішно пройшли запропонований модуль.

Це була гарна ініціатива, хороший старт та злагоджена командна робота тренерів-педагогів різних відділів Палацу: Ольги Шкідини, Ірини Марушко, Марії Пилипчук, Любові Байготи, Вікторії Данилюк, Вікторії Дубровської, Оксани Янюк, котрі поділилися власними ідеями та методиками дистанційної роботи з дітьми.

В інформаційній скринці нашого відділу розроблено багато цікавих занять, на які ми вас обов’язково запросимо. Бажаємо усім цікавого і продуктивного 2020-2021 навчального року.

Інформаційний відділ Палацу

1 comment

  • Марія
    / Відповіcти

    Гарно попрацювали! Плануємо зустрічатися і надалі.

Залиш коментар