Палац учнівської молоді запалює нові зірки: концерт, флешмоб і запис до гуртків

Запальні ритми духового оркестру, вітання гостей свята, яскраві вокальні і хореографічні виступи, цікава вікторина про історію  закладу, зірковий танцювальний флешмоб – 10 вересня в Палаці учнівської молоді відбувся традиційний День відкритих дверей.
Про цю подію інформаційний відділ закладу розповів на шпальтах “Волинських Новин”. Педагоги і вихованці закладу не лише представили свою творчість у насиченій концертній програмі, а й подбали про безпеку гостей: цьогоріч подію відвідали обмежена кількість глядачів, які дотримувалися соціального дистанціювання, а для батьків і дітей була організована окрема територія на свіжому повітрі, де можна було записатися до гуртків.

День відкритих дверей найбільшого в регіоні закладу позашкілля, який в цьому році відзначає своє 75-річчя, поєднався з Днем міста і відкриттям унікальної локації –  відновленої  дитячої астрономічної обсерваторії  Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Найближчим часом тут зможуть спостерігати за зоряним небом юні астрономи. А різноманіття пропозицій ПУМу для розвитку талантів луцьких школярів вражає:  це численні гуртки художньо-естетичного, декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва, гуманітарного напряму. Барвиста виставка показала дитячі малюнки й художні розписи, вироби ручної праці й дизайну та багато інших чудових творів. Поглибити свої знання історії міста, вдосконалити навички англійської мови, спробувати свої сили у мультиплікації чи ознайомитися з реаліями професії телеведучого, журналіста може кожен охочий.

«Палац запалює зірки!» – так організатори назвали це свято, і на концерті «запалювали» зіркові хореографічні, вокальні та інструментальні колективи ПУМу, відомі не лише в Україні, а й у Європі. Пропонуємо поринути в атмосферу свята разом з нашим фоторепортажем.

Фіналом дійства стала велика «жива» зірка, яку утворили учасники концерту і станцювали разом з тренерами під ритмічну музику.

«Ми запрошуємо юних лучан розкрити свої таланти, стати справжніми зірками разом з нами! Обирайте до душі: танці, музика, спів, образотворче мистецтво, рукоділля, дизайн, флористика, інформатика… Кожна дитина обов’язково знайде для себе той гурток, який найкраще розкриє її здібності і обдарованість», – впевнена організаторка свята, завідувачка відділу організаційно-масової роботи Наталія Троцюк.

Зі слів директора ПУМу Сергія Кравчука, працівники і педагоги дбають про те, аби діти не тільки змістовно проводили тут своє дозвілля, а й почувалися безпечно під час змішаного навчання. Згідно з медичними рекомендаціями, кожному юному відвідувачу палацу вимірюють температуру, забезпечують антисептиком, а педагоги відстежують стан здоров’я. Тому батьки можуть бути спокійними за своїх дітей. Педагоги закладу готові працювати з обдарованими вихованцями як в стінах репетиційних зал і кабінетів, так і дистанційно, якщо того вимагатимуть обставини.

Як і у попередні роки, Палац учнівської молоді відкрив свої двері для талановитої молоді міста. Триває активний набір до колективів і гуртків. Запис можливий і онлайн на сайті закладу.
Запрошуємо новачків долучатися до дружньої родини вихованців ПУМу.

Фото події – Ірини Хамулки, вихованки Дитячо-юнацької телестудії під керівництвом Ольги Шкідини

Фото флешмобу «Зірка» керівника – гуртка «Юний художник» Юрія Мельничука

Текст і відео – керівниці гуртка «Юний журналіст» Марії Пилипчук

Залиш коментар