День працівників освіти в ПУМі: посвята молодих педагогів, відзнаки і концерти

“У справжнього вчителя – найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і вічновдосконалювані інструменти, якими він діє на людську душу”
В.О.Сухомлинський

Осінь – щедра пора для представників однієї з найважливіших соціальних професій – освітян. Цьогоріч кожна українська родина, в якій є дошкільнята і школярі, по-новому відчула і оцінила працю вихователя, вчителя, позашкільника. Турбулентний 2020 рік показав, що спілкування дітей з вчителем, їхнє змістовне творче дозвілля – безпосереднє чи дистанційне – було і залишається основою навчання в світі, який стрімко диджиталізується.

Напередодні Дня працівників освіти, яке традиційно відзначається у першу неділю жовтня, в місті відбулася низка заходів із вшанування представників педагогічної ниви за участю директорів шкіл, посадовців і начальника управління освіти Луцької міськради.

1 жовтня у актовій залі Палацу учнівської молоді молодих педагогів урочисто прийняли до великої родини професійних освітян, повідомила Луцька міська рада

Посадовці тепло привітали винуватців свята «Молоді серця», а також вручили відзнаки найкращим представникам професії.

Приємно, що серед нагороджених – переможниця міського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка позашкільної установи» Наталія Троцюк, керівниця Зразкового вокально-хорового колективу «Перлинка».

Завідувачка бібліотеки ПУМу Олена Труш перемогла у номінації «Бібліотека – територія читання» на міському і обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека 2020».

І яке ж свято без музичних дарунків, танців та співу? Знані колективи Палацу прикрасили подію своїми виступами: на сцені зали звучали урочиста ритмічна музика і рідні волинські мотиви, лунали пісні про вчителів, а юні танцюристи запросили глядачів у далеке плавання Країною Знань на символічному «шкільному кораблі».

Свято вшанування луцьких освітян продовжилося 2 жовтня. І знову серед відзначених фахівців – педагоги нашого закладу! Свідоцтво «Успішний педагог» і грошову премію отримала Наталія Троцюк. Заступник директора з навчально-вихованої роботи закладу Олег Куцик був нагороджений Грамотою управління освіти та міського комітету профспілки педагогічних працівників за сумлінну працю на педагогічній ниві, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління. Школярі луцьких навчальних закладів підготували для улюблених педагогів вітальну концертну програму, в якій також взяли участь талановиті юні артисти нашого Палацу. І знову зазвучали незабутні мотиви вальсу «Вчителько моя!» у стінах одного з найбільших закладів позашкілля Волині…

Окрім того, грамотами, подяками і дипломами закладу, профільних управлінь Луцької міськради і Волинської ОДА були відзначені ще 39 педагогічних працівників Палацу учнівської молоді. Вітаємо дорогих колег з фаховими перемогами!

Наші аплодисменти усім педагогам Палацу учнівської молоді! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, нових творчих злетів у роботі з юними талантами, достатку Вашим родинам!

Фото події – Ольги Шкідини, керівниці Дитячо-юнацької телестудії

Текст – Марії Пилипчук, керівниці гуртка «Юний журналіст»

Залиш коментар