Зустріч у ПУМі: долаємо хвилювання перед публікою разом з майстрами сцени

7 жовтня 2020 року вихованці гуртків «Юний журналіст» та “Імпровізатори” відвідали майстер-клас культорганізаторки, ведучої святкових заходів і концертів Юлії Турич «Як подолати хвилювання перед публічним виступом?». У школярів також був гість – молодий актор Волинського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка Микола Семенюк. Зустріч відбулася у дискозалі ПУМу.

Микола Семенюк і Юлія Турич дали школярам багато мудрих порад з власного досвіду щодо зменшення страху перед публікою. Вони дізналися декілька секретів, які допоможуть їм заспокоїтись перед виступом: наприклад, вправи для налагодження дихання і розслаблення тіла, позитивне налаштування, а головне – численні репетиції свого виступу.

Під час майстер-класу підлітки грали в цікаві ігри, дізнавалися про причини свого страху і вчитися їх долати у веселих вправах

Найцікавішим стала спільна інсценізація “У черзі супермаркета”, де кожен зміг перевтілитися у певного персонажа – касира, охоронця, бабусю, маму з дитиною, жінку з песиком, дівчину, яка кудись спізнюється… Це було і весело, і корисно!

Наостанок, всі учасники зустрічі сфотографувалися для спільної світлини на згадку. Гуртківці подякували Юлії Турич і Миколі Семенюку за інформативне заняття.

Усі фрагменти інсценізації “У черзі супермаркету” за участю всіх юних журналістів та імпровізаторів можна переглянути у фейсбук-групі гуртка “Юний журналіст”.
Фото зустрічі – вихованок гуртка “Юний журналіст” Анни Щербик і Анни Доренко
Текст – вихованки гуртка “Юний журналіст” Богдани Пашук

Залиш коментар