У Новий рік – з перемогою юних медійників на Всеукраїнському конкурсі “Я – журналіст”

Напередодні Нового року організатори оголосили переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Я -журналіст”. Цьогоріч участь в конкурсі взяли 2 вихованці гуртка “Юний журналіст” Палацу учнівської молоді в номінаціях “Стаття” і “Відео”: Аліна Касперська і Роман Миронюк. Дебютант конкурсу Роман Миронюк став лауреатом ІІ ступеня. Вітаємо учасників конкурсу! Ви – молодці!

Урочисте вручення відзнак переможцям відбувалося в Києві з обмеженою кількістю гостей, але під час онлайн-сесії у фейбуці кожен охочий міг переглянути цю приємну церемонію, а керівник конкурсу Віталій Голубєв коротко розповів про багатьох школярів і педагогів, які долучилися до участі. Згадав він і про гурток юних журналістів у Луцьку!
Переглянути церемонію нагородження у запису можна за цим посиланням.

Омріяні подарунки від організаторів конкурсу надійшли цими днями. Разом з керівницею Марією Володимирівною Роман Миронюк отримав посилку з відзнаками у відділенні Нової пошти.

Диплом лауреата конкурсу і чудові смаколики Рівненщини порадували і Аліну Касперську.

Гуртківці щиро раділи відзнакам шанованого журі Всеукраїнського конкурсу, адже змагатися довелося з найкращими юними журналістами країни. Для кожного з них участь стала великою перемогою у власному саморозвитку, сходинкою до майбутнього кар’єрного вибору.

На підсумковому занятті за результатами роботи І півріччя учасники Всеукраїнського конкурсу Аліна Касперська і Роман Миронюк були відзначені керівницею гуртка Марією Пилипчук – кожен отримав у подарунок книгу “Лайфхак для журналіста” відомого українського медійника Віталія Голубєва з його автографами.

Вітаємо і щиро радіємо вашим успіхам, Аліночко і Романе!

Текст – керівниці гуртка “Юний журналіст” Марії Пилипчук
Фото – М. Пилипчук, вихованців гуртка

Залиш коментар