Творити добро – це просто!

17 лютого в усьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Вперше його запровадили в американському місті Денвері ще у 1995 р. Проте з кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справи.

У більшості культур вважається, що доброта — це акт виявлення турботи про близьких та незнайомих людей без очікування на те ж саме у відповідь. Проте піклуючись про інших, ми зокрема піклуємося й про себе.

Дослідження показують, що коли людина здійснює добру справу і допомогає іншим, то отримує безліч переваг для власного психічного та фізичного здоров’я: у неї активізовується робота центрів задоволення у мозку, підвищується рівень серотоніну та дофаміну, зменшується тривожність і стрес.

Життя людині дано щоб збагачувати його добрими справами. А для того щоб дітям вкотре нагадати, що добрі справи робити приємно та легко, члени міського учнівського парламенту оголосили серед школярів закладів загальної середньої освіти міста Луцька «Тиждень доброти» (з 10.02. по 18.02.2021 р.). Результати проведення були узагальнені у формі відеоролика “Добро у кожному з нас”.

Секретар міського учнівського парламенту Ксенія Недошитко

Залиш коментар