Звіт про заходи до 150 річниці від дня народження Лесі Українки.

Світ не знав такої поетеси! Безсмертна іскра Прометея запалала глибоко в її серці і загорілася ясним вогнем. В промінні цього вогню світ пізнав творіння української поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину очікуваного майбуття, сповнену незборимої  сили заперечення зла і ствердження добра. Ця поетеса – Леся Українка! Вона – наша землячка, наша гордість, наш дороговказ.

Саме з нагоди славетної дати, 150-річчя від дня народження Лариси Петрівни Косач, педагогами  Палацу учнівської молоді було підготовлено та проведено низку тематичних заходів, а саме:
– конкурсно- пізнавальну програму ” Ми-волиняни” для школярів міста (керівник Любов Дідик);
– виставу для наймолодших глядачів “Три метелики” (керівник Олена Труш);
– під керівництвом наставників вихованці гуртків ” Імпровізатори” та “Мистецтво слова” взяли участь у літературних конкурсах і стали переможцями міського та обласного етапів;
– педагоги та гуртківці залюбки долучилися і до фото- та відеочеленджів;
– книжкова виставка, піша екскурсія містом “Шляхами видатної землячки” відкрили для вихованців Палацу багато цікавих сторінок з життя видатної поетеси.

Про Лесю Українку можна багато цікавого розповідати і дізнатися, бо її життя – героїчна легенда, і вона творила її, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно-прекрасну поезію. Справжня донька Прометея!
Тож знаємо про неї, гордимося нею, берімо все найкраще від неї.
З Днем народження, люба Лесю!

Підготувала заступник директора з організаційно-творчої роботи ПУМу

Балабаш О.О.

Залиш коментар